Ваше місто - ?

Виберіть місто:

Вінниця
Доставка і самовивіз
Дніпро
Доставка і самовивіз
Житомир
Доставка і самовивіз
Івано-Франківськ
Доставка і самовивіз
Київ
Доставка і самовивіз
Кропивницький
Доставка і самовивіз
Увесь список

044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
ua
ru
okwine logo

Виберіть місто:

Вінниця
Доставка і самовивіз
Дніпро
Доставка і самовивіз
Житомир
Доставка і самовивіз
Івано-Франківськ
Доставка і самовивіз
Київ
Доставка і самовивіз
Кропивницький
Доставка і самовивіз
Увесь список
Каталог товарів

044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
ua
ru
okwine logo
Вхід
Реєстрація

Фільтри

  Віскі

   Віскі — це напій, який вабить своєю давньою історією та багатогранним смаком. Цей ароматний міцний алкоголь вже давно став справжнім елементом культури й традицій. Від солодких і фруктових ноток до глибоких дубових відтінків, віскі дарує кожному можливість відчути колорит вікової історії й давніх звичаїв.

   Походження віскі

   Історія віскі, як і смак цього напою, є неперевершеною та багатою. Перші згадки про виробництво віскі датовані XV-XVI століттями Ірландії та Шотландії. Спочатку віскі варили монахи, які були великими знавцями алкогольних напоїв. З часом місцеві фермери почали виробництво віскі з солоду ячменю й води.


   В історії віскі були періоди правових обмежень і заборон на його виробництво та споживання. Наприклад, в Шотландії відома Глінда-Тітакская заборона у 1690-1823 роках. Проте навіть такі періоди не зупинили ентузіастів віскі, а секретні винокурні активно працювали в горах та інших віддалених місцях.


   З часом, виробництво віскі стало більш організованим і регульованим. Деякі регіони Ірландії та Шотландії стали відомими своїми винокурнями, кожна з яких виробляла напої з унікальним смаковим характером й стилем. Сьогодні зростання популярності віскі призвело до появи нових видів та інноваційних підходів до виробництва. Смакова палітра віскі значно розширилась, і ви можете купити віскі з різними нотками смаку й аромату.

   Процес виробництва віскі

   Головними інгредієнтами віскі завжди є солод, дріжджі та вода. Зазвичай віскі виробляють з чистого ячменю або суміші зернових чи злаків (ячмінь, кукурудза, жито та інші). Спершу злаки висушують, заливають водою та залишають проростати на період до двох тижнів.


   Готовий солод просушують у спеціальній камері. У Шотландії, на острові Айла та в Японії майстри використовують дим болотного торфу, щоб надати напою оригінальних копчених ноток у смаковій палітрі. Бродіння проходить у дерев'яних або сталевих чанах у суміші зі спеціальними дріжджами й триває 2-3 дні при температурі 37 С. Віскі піддають подвійній або потрійній дистиляції у мідних перегінних кубах — аламбиках.


   Витримка традиційно проходить у дубових бочках з-під хереса чи бурбона, які формують букет напою з благородними відтінками карамелі, прянощів й дубовими штрихами. Витримка триває близько 3-5 років і саме від неї залежить вартість віскі.

   Види віскі та відмінності між ними

   Віскі можна класифікувати за різними критеріями. За особливостями виготовлення та рецептури можна виділити:


   1. Солодовий віскі (Malt whisky)


   Найбільш якісний та найдорожчий віскі, який виробляють тільки з ячмінного солоду, води й дріжджів. Тут можна виділити кілька категорій.


   Single malt — випускає одна винокурня, проте шляхом змішування кількох сортів.


   Vatted malt — виготовлений з різних солодових віскі з різних винокурень.


   Single cask — віскі з однієї бочки та зазвичай бочкової міцності.


   Cask strength — напій бочкової міцності не розбавлений водою.


   2. Зерновий віскі (Grain whisky).


   Створений з кукурудзи або складеного ячменю. Зазвичай у чистому вигляді його не вживають, а просто використовують у складі коктейлів, міксують з джином чи горілкою.


   3. Купажырованный виски (Blended whisky)


   У процесі виробництва такого віскі змішують зернові й солодові сорти. Напої цієї категорії дуже популярні та мають доступну ціну. Серед них можна знайти дійсно вишукані та якісні екземпляри.

   Види віскі за регіонами виробництва

   Віскі є популярним алкогольним напоєм, виробництво якого розподілене за різними регіонами світу. В кожному регіоні напій має свої унікальні особливості та смакові характеристики.


   Шотландський віскі (скотч)

   Його рецептура базується на ячмінному солоді, який проходить просушування над торфом. Саме тому смак скотчу має своєрідний димний відтінок. Найвідомішими брендами є Macallan, Laphroaig, Glenfiddich, Cailleach, Grant's, Ardbeg та Highland Park.


   Ірландський віскі

   Головними інгредієнтами є жито, овес та ячмінний солод. Просушування проходить за допомогою гарячого повітря, тому віскі цієї категорії ідеальні для тих, хто не любить торф'яні ноти у смаку. Варто виділити Jameson, Hyde, Éiregold, Bushmills та Redbreast.


   Американський віскі (бурбон)

   Бурбон створюють з кукурудзи (не менше 51%) та незначної кількості ячменю чи жита. Смакова палітра наповнена солодкуватими нотами. Найвідомішими виробниками тут є Jack Daniel's (Теннессі), Kentucki Spirit (Кентуккі), Coalition, Jim Beam та Buffalo Trace (Кентуккі).


   Де купити віскі?

   Купити віскі якісний можна у ОКВАЙН. Покупка у нашому магазині надзвичайно вигідна, оскільки ми презентуємо широкий асортимент віскі з різних регіонів та брендів. Ви легко знайдете та зможете придбати саме той віскі, який вас цікавить. Актуальним залишається питання скільки коштує віскі, проте кожен зможе купити віскі за зручною для себе ціною.


   Команда співпрацює тільки з надійними постачальниками та виробниками, щоб гарантувати клієнтам високу якість віскі. А сомельє завжди допоможуть обрати якісний напій та врахують ваші смакові вподобання. Магазин надає зручні варіанти доставки, які дозволяють вам отримати віскі без зайвого клопоту.

    
   Читати повністю