Ваше місто - ?

Виберіть місто:

Вінниця
Доставка і самовивіз
Дніпро
Доставка і самовивіз
Житомир
Доставка і самовивіз
Івано-Франківськ
Доставка і самовивіз
Київ
Доставка і самовивіз
Кропивницький
Доставка і самовивіз
Увесь список

044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
ua
ru
okwine logo

Виберіть місто:

Вінниця
Доставка і самовивіз
Дніпро
Доставка і самовивіз
Житомир
Доставка і самовивіз
Івано-Франківськ
Доставка і самовивіз
Київ
Доставка і самовивіз
Кропивницький
Доставка і самовивіз
Увесь список
Каталог товарів

044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
ua
ru
okwine logo
Вхід
Реєстрація

Фільтри

  Горілка

   Горілка має давню й відому історію та глибокі коріння в культурі багатьох народів світу. Цей спиртний напій виробляють з різних видів сировини, таких як пшениця, жито та інше зерно. Алкоголь горілка має славу одного з найпопулярніших і середньовічних алкогольних напоїв, а його історія пов'язана з багатьма культурними й традиційними аспектами.

   Історія створення горілки

   Слово "горілка" походить від слов'янського "горіти" або "палити". Горілці приписують багато версій походження, проте одна з найвідоміших пов'язана зі східнослов'янськими й польськими традиціями. На території сучасної України та Польщі виробництво алкоголю займало важливе місце в культурі й господарстві, а перші згадки датовані VIII століттям, коли слов'яни почали виробляти алкоголь зернового походження.


   У середньовіччі цей напій виробляли у монастирях, а процес дистиляції дозволив підвищити вміст алкоголю та якість горілки. На українських землях найближчий прототип горілки з’явився у XIV–XV століттях, коли люди гнали оковиту для власного вжитку в селах, хуторах і містечках. У XVII столітті купити горілку стало можливим через спеціальні дозволи, також утвердилась горілки ціна.


   У XVI столітті польський лікар Валентин Глезінський вигадав спеціальний апарат для виробництва алкоголю, відомий як "горілчаний апарат", який став попередником сучасної дистиляції. Цей винахід відкрив шлях до виробництва горілки з вищим ступенем чистоти та смакової якості. Протягом наступних століть горілка стала популярним напоєм в Східній та Центральній Європі. Зараз легко горілку купити Київ або замовити горілку онлайн в інтернет-магазині.

   Виробництво горілки

   Підготовка води
   Спершу технологи очищають воду методами відстоювання та фільтрації через вугільні фільтри чи кварцовий пісок, щоб отримати м’яку горілку з унікальним смаком. Горілка вартість буде залежати від якості кожного етапу виробництва.


   Отримання спирту
   Основною сировиною горілки переважно є пшениця із домішками ячменю, кукурудзи чи проса. Після виробництва сусла розпочинається бродіння з додаванням дріжджів та дистиляція у спеціальних колонах для отримання ректифікованого спирту.


   Створення водно-спиртової суміші
   Майстри змішують воду й отриманий спирт за спеціальною рецептурою. Це дозволяє створити та горілка купити якісну, що виправдає всі очікування споживачів.


   Фільтрація й очищення від шкідливих домішок
   Найчастіше технологи використовують очисні фільтри з кварцевим піском, які регулярно очищують від осаду. На цьому етапі формують органолептичні характеристики горілки та окремими вугільними фільтрами додатково очищують від альдегідів.


   Відстоювання
   Готову спиртову суміш витримують від 2 до 7 діб для набуття більш яскравих смакових характеристик. Наприкінці напій бутилюють через спеціальні автоматичні лінії та наносять фірмові етикетки. Купити горілку Київ найвищої якості доступно у мережі ОКВАЙН, де горілка ціна завжди залишається демократичною.

   Смакові особливості горілки

   Смакова палітра напою може значно відрізнятися залежно від виду сировини й методів виробництва. Якщо ви хочете горілка купити інтернет магазин, то вона повинна мати прозорий колір і чистий смак внаслідок процесу дистиляції та фільтрації. У смако-ароматиці відчутна невелика солодкувата нотка, спричинена природними цукрами в сировині.


   Хороша горілка має злегка пікантний пекучий характер, особливо у сегменті вищої якості. Часто майстри додають приємні ароматизатори чи трави для характерних цитрусово-фруктових ароматів. Такі природні складники дарують горілці унікальну смако-ароматику.


   Якщо ж горілка була витримана у дерев'яних бочках, то часто присутні димні або деревні тони у смаковому профілі. Пам’ятайте, що смак горілки суттєво відрізняється залежно від марки, виробника й регіону виробництва. Деякі горілки мають багато комплексних смакових профілів, тоді як інші — дуже легкі й нейтральні.

   Де замовити горілку Київ?

   Горілка каталог ОКВАЙН пропонує широкий вибір в різних цінових категоріях, від вітчизняних брендів до світових елітних марок. У магазині ви можете знайти та горілка купити онлайн за доступними цінами від найкращих виробників. Кожен напій проходить сувору перевірку й володіє сертифікатами, що підтверджують якість. Горілка замовлення можна оформити на нашому сайті або навіть обрати Горілка доставка додому.


   У маркеті доступна швидка доставка у всі області України. Ви легко можете купити горілку в Києві чи будь-якому іншому місті. Ми пропонуємо різні види доставки, включаючи кур’єром по місту. А ціна пляшки горілки у нас найкраща на ринку України.

    
   Читати повністю