Ваше місто - ?

Вхід або Реєстрація
uaru
okwine logo
Каталог товарів
044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
uaru
Вхід або Реєстрація
okwine logo
Каталог товарів

Односолодовий віскі

Фільтри

Односолодовий віскі

Single Malt - солодовий або односолодовий?

Загадковий термін «Single Malt» у колі професіоналів має значення «солодового віскі, виробленого на одній дистелярії». «Солодовий» – тобто з ячмінного солоду. «Одна дистелярія» – вказує на те, що спирт «гнали» на одному конкретному виробництві, чиє ім'я обов'язково буде вказане на пляшці. У широких колах позначення Single Malt трактується як «односолодовий віскі». Також солодовий віскі може бути blended, а не тільки single.

Односолодовий віскі на піку популярності

Назва Single Malt з'явилася в лексиконі в 1960-х, коли шотландська дистелярія Glenfiddich першою почала бутилювати свій солодовий спирт, не додаючи туди дешевший зерновий. Відтоді ім'я «Гленфіддік» є практично синонімом поняття Single Malt, а популярність односолодових шотландських віскі злетіла до небес.

Високу популярність напою можна пояснити світовим попитом на «крафт». Сьогодні споживач зацікавлений не тільки в якості продукту, але і в його походженні. Куди цікавіше насолоджуватися, наприклад, 12-річним The Macallan, знаючись на процесах його виробництва. Так віскі відразу отримує власну історію. Такої інформації не знайти на зворотному боці пляшки або на коробці, проте фахівці OKwine із задоволенням нададуть вам всю необхідну інформацію про обраний односолодовий віскі.

«Читання» етикеток

Недосвідчений покупець, який відвідав виномаркет у пошуках віскі вперше, може розгубитися від кількості найменувань і різновидів: blended scotch whisky, single malt, blended malt, single grain тощо.

Термінологія у світі односолодового віскі, будь то ірландський, шотландський або американський, побудована на початковій сировині та методиці виробництва напою. І якщо навчитися «читати» етикетки, все стане зрозуміло і з'явиться можливість, навіть не куштуючи той чи інший зразок, приблизно уявити, що приховано у пляшці.

Регіони односолодового віскі в Шотландії
Вся територія Шотландії умовно розділена на кілька регіонів виробництва односолодового віскі. Таких в країні п'ять або шість. «Або» оскільки самі шотландці не можуть вирішити, чи виділяти їм Острови в окремий регіон, чи ні. Lowland, Speyside, Highland, Campbeltown, Islands і Islay давно знайомі «просунутим користувачам». Кожен з цих регіонів має свої особливості. Наприклад, спирти дистелярій острова Islay (Айла) відрізняються своєю димністю, а виробництва в Speyside (Шпейсайд) виготовляють переважно округлі напої з вершково-дюшесним характером. А ось безліч шотландських островів дарують поціновувачам палітру солоних морських відтінків.

Як вибрати односолодовий віскі?
Розподіл на регіони йде корінням в історію. Сьогодні в Шотландії налічується понад сто дистелярій, і майже щороку відкриваються нові або відновлюють діяльність старі. Кожен прагне зробити щось особливе і тим самим відрізнитися від сусідів. Стилістика регіонів іноді може бути розмита.

Для початку варто спробувати просту зрозумілу класику від всесвітньо відомих титанів віскі-індустрії, а потім вже вирушати до «глибокого занурення» з картами і книгами і, звичайно, прислухатися до рекомендацій Вашого сомельє в OKwine.

Пити чи дарувати?
Пляшка односолодового шотландського віскі може не тільки прикрасити Ваш стіл, але і стати прекрасним подарунком. Виробники знають про це і випускають свою продукцію в презентабельних тубусах і коробках, що підкреслюють цінність односолодового віскі. А щоб не помилитися зі смаком, постарайтеся дізнатися більше про вподобання друзів. У будь-якому випадку сомельє в OKwine з радістю Вам допоможе і підбере пляшку відмінного Cінгл Молта.

Купити односолодовий віскі в OKwine

Веб-виномаркет OKwine пропонує купити односолодовий віскі і всі необхідні аксесуари онлайн. Наш асортимент регулярно поповнюється новими товарами, ціни на які порадують кожного покупця. Односолодові віскі, придбані в інтернет-виномаркеті OKwine, допоможуть скрасити ваш вечір. Доставка односолодового віскі здійснюється в будь-яку точку України, зокрема і по містах: Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Вінниця, Львів. Якщо ви потребуєте додаткової інформації про обраний односолодовий віскі, телефонуйте нам і сомельє OKwine з радістю вас проконсультують.

 
Читати повністю