Ваше місто - ?

Виберіть місто:

Вінниця
Доставка і самовивіз
Дніпро
Доставка і самовивіз
Житомир
Доставка і самовивіз
Івано-Франківськ
Доставка і самовивіз
Київ
Доставка і самовивіз
Кропивницький
Доставка і самовивіз
Увесь список

044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
ua
ru
okwine logo

Виберіть місто:

Вінниця
Доставка і самовивіз
Дніпро
Доставка і самовивіз
Житомир
Доставка і самовивіз
Івано-Франківськ
Доставка і самовивіз
Київ
Доставка і самовивіз
Кропивницький
Доставка і самовивіз
Увесь список
Каталог товарів

044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
ua
ru
okwine logo
Вхід
Реєстрація

Фільтри

  Односолодовий віскі

   Односолодовий віскі є беззаперечним витвором мистецтва у світі спиртних напоїв. Це вишуканий алкоголь, вироблений лише з ячмінного солоду, води й дріжджів. Відмінна якість та чистота дозволяє кожному пірнути у витончений світ смаку й аромату.

   Чим віскі односолодовий відрізняється від інших?

   Основна відмінність полягає лише в одному виді солоду, який використовують під час виробництва. Саме він створює такий неповторний смаковий профіль. Основою переважно виступає ячмінний солод, що бере початок з батьківщини віскі — Шотландії, де усі Single Malt готують з нього.


   Односолодовий віскі найкращий виготовляють на одній віскікурні. Найчастіше його отримують шляхом змішування спиртів різних років або витриманих у різних бочках. Окрім випадків, коли на етикетці вказано single-cask — це свідчить про дозрівання в одній бочці. Такі віскі односолодові купити можна в ОКВАЙН.


   У виробничому процесі Single Malt виділяють декілька найважливіших стадій:


   Вибір сировини та отримання солоду

   Якісне зерно замочують і витримують при певній температурі 5-7 днів. Далі солод ретельно просушують — в Шотландії цей процес проходить над димом торфу й дарує копчені нотки у профілі.


   Приготування сусла

   Подрібнений солод змішують з гарячою водою та утворюють сусло, яке повинно мати в’язку текстуру й солодкуватий присмак. Цей процес розчиняє цукри, що надалі розщеплюються у спирт.


   Ферментація

   Сусло перекачують у спеціальні чани, куди додають дріжджі. Розчин періодично перемішують, щоб солод віддав більше цукру. Цей етап перетворює цукор в алкоголь та вуглекислоту.


   Дистиляція (подвійна або потрійна)

   Брагу переганяють в мідних перегінних кубах. В Шотландії підтримують 2-разову дистиляцію, а в Ірландії — 3-разову. В результаті майстри отримують насичений високоспиртовий розчин, який часто розбавляють водою.


   Витримка

   Переважно проходить в дубових бочках протягом тривалого періоду (не менше 3 років). Під час витримки віскі набуває багатої органолептики та глибини від деревини. Для додаткового збагачення віскі використовують бочки з-під хересу або бурбона.

   Як обрати та віскі односолодовий купити?

   При виборі варто орієнтуватися на власні смакові вподобання та склад напою. Найкращий односолодовий віскі складається лише з одного інгредієнта, і переважно це ячмінь, жито, пшениця або кукурудза. Сам вибір сировини залежить від країни виробника.


   Вік віскі вказує на тривалість його витримки в дерев'яних бочках — чим вона довша, тим складніший та багатший смак. Проте витримка не є запорукою успіху, оскільки органолептика залежить від безлічі параметрів: якості води, особливостей бочки, способу фільтрації й навіть температури при розливі.


   Наступним фактором є регіон виробництва. Кожен має свої унікальні характеристики смаку, тому шотландський односолодовий віскі може мати інші смакові відтінки, ніж ірландський чи американський бурбон. Майстри часто рекомендують починати знайомство зі Шотландії або Ірландії – це класичні справжні смаки найкращих односолодових віскі.


   Найвідомішими шотландськими брендами є Glenlivet, Macallan, Cailleach, Glenfiddich, Talisker та Glenmorangie. Серед ірландських — варто звернути увагу на Walsh Whiskey, Hibernia Distillers, West Cork, Halewood International Limited. Ви можете легко знайти, де віскі односолодовий купити Київ.


   Віскі односолодовий доступний в різних цінових категоріях. Пам’ятайте, що якісний хороший віскі не може бути дешевим, проте висока ціна не завжди означає високу якість. Якщо ви хочете дізнатися віскі односолодовий скільки коштує, сміливо заходьте на наш офіційний сайт, де можна замовити односолодовий віскі Харків та в інших містах.

   Віскі односолодовий де купити?

   Магазин ОКВАЙН — справжній рай, що пропонує односолодовий віскі в Україні. Ми пишаємося тим, що презентуємо клієнтам широкий вибір якісних напоїв та односолодові віскі купити в Києві. У виномаркеті ви знайдете велику різноманітність віскі з різних країн та регіонів світу. Ми відбираємо тільки найкращі продукти для справжніх гурманів за запитом «Односолодовий віскі Україна».


   Наші фахівці завжди готові надати консультацію, щоб купити односолодовий віскі, який відповідає вашим смаковим уподобанням й бюджету. Ми прагнемо зробити вибір якнайпростішим, щоб кожен зміг отримати інформацію про віскі односолодовий ціна.


   Не важливо, чи ви хочете віскі односолодовий замовити для особливого заходу, подарунка для близької людини або просто бажаєте дізнатися односолодовий віскі ціна Україна, у нас є все, що вам потрібно. Приходьте до нас і відкрийте для себе унікальний світ односолодового віскі.

    
   Читати повністю