Ваше місто - ?

Виберіть місто:

Вінниця
Доставка і самовивіз
Дніпро
Доставка і самовивіз
Житомир
Доставка і самовивіз
Івано-Франківськ
Доставка і самовивіз
Київ
Доставка і самовивіз
Кропивницький
Доставка і самовивіз
Увесь список

044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
ua
ru
okwine logo

Виберіть місто:

Вінниця
Доставка і самовивіз
Дніпро
Доставка і самовивіз
Житомир
Доставка і самовивіз
Івано-Франківськ
Доставка і самовивіз
Київ
Доставка і самовивіз
Кропивницький
Доставка і самовивіз
Увесь список
Каталог товарів

044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
ua
ru
okwine logo
Вхід
Реєстрація

Фільтри

  Пиво

   Пиво — це один з найдавніших та найдоступніших алкогольних напоїв, який вражає своєю різноманітністю й смаковим багатством. Пиво зародилось тисячі років тому та здобуло популярність по всьому світу, а потім з’явився магазин пива, який запропонував купити пиво споживачам. Сьогодні можна купити пиво онлайн та навіть замовити пиво додому різних стилів, від легкого лагера до глибокого стаута.

   Історія пива

   Пиво було одним з найперших алкогольних напоїв вироблених людьми. Давні згадки про його виробництво датуються 7000 років тому й пов’язані з Сирією та Месопотамією. В Давньому Єгипті пиво було надзвичайно популярним напоєм і навіть єгипетські фараони змагалися в будівництві пивниць.


   У середньовічних монастирях пивоварство розквітло, а монахи виробляли його за власними рецептурами. У 1516 році був прийнятий Рейнський закон (Закон про чистоту пива), який встановлював стандарти для виготовлення напою в Баварії. Згодом цей закон офіційно прийняли для регулювання якості, щоб пива купити стало можливим вищої якості.


   Під час промислової революції винайшли парові машини, які допомогли виробляти пиво великими партіями. Під час заборони алкоголю в США 1920-1933 років виробництво значно скоротилось, але після скасування заборони з’явилась навіть доставка пива, а сам напій завоював статус одного зі символом американської культури.

   Виробництво пива

   Виробництво пива є складним процесом, який включає кілька етапів, що вимагають постійною уваги до деталей і високої якості сировини. Пиво магазин ОКВАЙН пропонує пиво купити Київ або замовити пиво онлайн у будь-яку точку України зручним для вас способом.


   Вибір сировини
   Першим кроком у виробництві є вибір сировини, яка включає ячмінний солод (або інші види солоду), хміль, воду та дріжджі. Якість цих інгредієнтів має велике значення для подальшої якості напою.


   Дрібнення солоду й отримання сусла
   Зазвичай солод дроблять на млині, щоб отримати солодовий порошок, який змішують з гарячою водою в спеціальному резервуарі. Цей процес відомий як машерування і призводить до утворення солодового сусла.


   Бродіння
   Після кип'ятіння сусло охолоджують і перекачують в бродильні куби. Там додають дріжджі, які розпочинають процес бродіння. Ферментація може тривати від кількох днів до кількох тижнів, залежно від типу пива.


   Витримка
   Витримка пива дозволяє покращити його смак й аромат. Далі пиво фільтрують для вилучення осаду та непотрібних часток. На фінальному етапі розливають в пляшки або бочки для подачі на ринок.

   Види пива

   Пиво має безліч видів і стилів, кожен з яких відрізняється смаковими характеристиками, ароматом і текстурою. В ОКВАЙН купити пиво з доставкою можливо будь-якого стилю й сорту. Ось декілька найпопулярніших видів пива:


   Лагер
   Традиційне пиво зі світлим кольором, свіжістю і помірною гіркотою. При виробництві використовують низове бродіння з ферментацією при низьких температурах. Лагер зберігає свою популярність у понад 53 країн світу та становить 80% у загальній частці експорту.


   Ель
   Більше гірке пиво з різними відтінками смаку, від фруктових до горіхових, та може бути світлим, темним або червоним. Залежно від кольору в смаку відчутні солодові відтінки, горіхові й навіть димні. При виробництві використовують верхове бродіння з ферментацією при вищих температурах.


   Пілзнер
   Стиль пива, що походить з Чехії й має світлий колір та освіжаючий смак з помірною гіркотою. Це найбільш популярне пиво низового бродіння на всьому ринку за показником пива доставка. У цій категорії виділяють німецький, богемський й класичний американський пілзнер.

   Однією з найпопулярніших залишається класифікація пива за кольором:

   Світле пиво — зазвичай виготовляють зі світлих необжарених солодів. Колір може бути від блідого-жовтого до світло-бурштинового. Цей стиль включає пілснери, лагери та світлі елі. У нашій мережі виномаркетів можна купити таке пиво Одеса або пиво Харків та насолоджуватись смаком.


   Темне пиво — виготовлене з темних обсмажених солодів, тому його колір глибокий, від темно-коричневого до чорного. Сюди входять темні лагери, портери, стаути й інші сорти з багатими кавовими та карамельними нотками.


   Червоне пиво — головним інгредієнтом є підсмажений карамельний солод. Відтінки можуть бути від червоного до мідного кольору, а смак зазвичай багатий з нотками солоду й горішків.

   Де купити пива онлайн?

   Магазин пивний ОКВАЙН пропонує найкраще пиво в Україні. Ми ретельно відбираємо найкращі сорти, включаючи традиційні улюблені та інноваційні стилі. Наші консультанти завжди допоможуть обрати найкращий варіант, який відповідає вашим смаковим уподобанням, та закуску до нього. Ви можете завітати у найближчий магазин та обрати пиво або замовити пиво онлайн на нашому інтернет-сайті.


   Послуга доставки по всій Україні допомагає легко й зручно придбати найкращі сорти пива, не виходячи з дому. З нами легко обрати доставка пива Київ, доставка пива Харків або пиво Дніпро та не хвилюватись про деталі. Ми гарантуємо надійну доставку й збереження якості напою, тому ви можете насолоджуватися найкращим напоєм без зайвих турбот.

    
   Читати повністю