Ваше місто - ?

Виберіть місто:

Вінниця
Доставка і самовивіз
Дніпро
Доставка і самовивіз
Житомир
Доставка і самовивіз
Івано-Франківськ
Доставка і самовивіз
Київ
Доставка і самовивіз
Кропивницький
Доставка і самовивіз
Увесь список

044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
ua
ru
okwine logo

Виберіть місто:

Вінниця
Доставка і самовивіз
Дніпро
Доставка і самовивіз
Житомир
Доставка і самовивіз
Івано-Франківськ
Доставка і самовивіз
Київ
Доставка і самовивіз
Кропивницький
Доставка і самовивіз
Увесь список
Каталог товарів

044 222 777 0

Контакти

+38 044 222 777 0+38 080 033 060 0
Безкоштовно по Україні
zakaz@okwine.ua
Для замовлень і пропозицій

Графік роботи call-центру:

Будні:з 9:00 до 19:00
Вихідні:з 10:00 до 18:00
ua
ru
okwine logo
Вхід
Реєстрація

Фільтри

    Лікери

      Лікери — алкогольні напої, що визначаються своєю солодкою й ароматною палітрою. Створені на основі заспиртованих фруктово-ягідних соків, настоїв пахучих трав та ароматичних коренів. Вміст цукру в лікерах становить 200-400 г на літр, а міцність коливається від 17 до 70%. Лікери завжди відігравали особливу роль у світі гастрономії, особливо приваблювали барменів та коктейль-майстрів.

      Історія лікерів

      Про походження лікерів відомо ще з часів стародавнього Єгипту та Риму. Спочатку їх використовували в лікарських цілях — у комбінації з травами й спеціями виготовляли настойки. У середньовіччі лікери стали популярними серед монахів, які виробляли їх у монастирях, як цілющі еліксири для лікування хвороб.


      Вже у XV-XVI століттях Венеція стала центром лікерного виробництва. Тут почали виробляти легендарний солодкий лікер Amaretto та Campari, які стали складовою культури й смакових пристрастей італійців. В той час Голландія мала доступ до величезної кількості екзотичних фруктів та прянощів. Саме у цій країні з'явилися всім відомі лікери — Curacao і Triple Sec.


      Також, Франція не залишилася осторонь від світу лікерів й зробила свій внесок у створення таких видатних напоїв, як Cointreau та Grand Marnier. В Сполучених Штатах лікери знайшли своє місце, Мінт-Джулеп, популярний у Кентуккі, став одним зі символів американської культури.


      Сьогодні лікери — це не лише напої для задоволення смакових рецепторів, але й складова багатьох коктейлів і десертів. Вони постійно зазнають інновацій, що робить їх надзвичайно популярними у всьому світі.

      Особливості виробництва лікерів

      Основою кожного лікеру завжди є міцний алкоголь — горілка, бренді, ром чи віскі. До цієї основи додають різні інгредієнти для надання багатої смако-ароматики. Це можуть фрукти, ягоди, трави, ароматні корінці, спеції чи прянощі. У деякі лікери додають вершки для створення кремової консистенції й гладкості смаку.


      Зазвичай лікери виготовляють шляхом мацерації або інфузії. При цьому усі інгредієнти змішують разом в потрібній пропорції для взаємодії та насичення смаковими відтінками. Тривалість цього процесу займає від кількох днів до кількох місяців. Далі отриманий напій змішують з іншими компонентами або розводять водою та фільтрують.


      Деякі лікери піддають витримці в дерев'яних бочках, що додає їм особливого, більш складного смаку й аромату. Готовий лікер розливають в пляшки з унікальним маркуванням й дизайном.

      Види лікерів

      Існує безліч видів лікерів, кожен з яких має свої характерні особливості. Залежно від виду лікеру його можна використовувати для приготування коктейлю, шоту, десерту чи вживати як самостійний напій.


      Горілчані лікери

      Виготовлені на основі горілки або іншого спирту з додаванням різних смакових інгредієнтів, таких як фрукти, спеції або трави. Міцність становить 35-35%. Відомі приклади — Sambuca, Jägermeister, Bénédictine.


      Фруктові лікери

      Створені з різних фруктів та ягід, тому володіють природним фруктовим смаком. Сюди відносять Cointreau (апельсиновий лікер) та Limoncello (лимонний).


      Вершкові лікери

      Серед інгредієнтів — вершки, цукор, ваніль та карамель. Такий лікер часто називають кремом через густу тягучу консистенцію. Вміст алкоголю низький, але вміст цукру — від 50 до 60%. Прикладами є Baileys Irish Cream, Amarula, Sheridan's, RumChata.


      Десертні лікери

      Відрізняються низьким вмістом спирту — 25-30%. До цієї категорії відносять фруктові й кавові лікери, що запам'ятовуються солодким чи гірко-солодким присмаком. Наприклад, Tia Maria, Patron XO Cafe, Kahlua.


      Трав'яні й гіркі лікери

      Виготовлені на основі ароматних трав, гірких рослин та есенсій, які надають вишуканого смаку. До цієї категорії входять Chartreuse, Campari та Fernet.


      Де купити лікер в Україні?

      Купити лікер в Києві зручно в магазині ОКВАЙН. У нас ви знайдете широкий асортимент якісних лікерів з різних країн світу та від різних брендів. Ми маємо всі необхідні документи й сертифікати якості та працюємо виключно з офіційними постачальниками алкоголю. Доставка лікеру по Києву та Україні доступна щодня у будь-який час, тому ви можете замовити лікер онлайн та купити його у виномаркеті, що знаходиться у вашому районі.


      В магазині завжди доступні відомі алкогольні бренди та смаки, які представляють унікальність свого регіону. У нас ви знайдете лікер за доступною ціною, який представляє відмінне співвідношення ціни та якості.

       
      Читати повністю